En İyi Hizmet, En İyi Kalite, En İyi İş Ortağı, Birlikte Çalışalım, Kazan!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD.

Sertifikalar
iyi kalite Makyaj Pudra Fırçası satış için
iyi kalite Makyaj Pudra Fırçası satış için
Müşteri yorumları
İyi hizmetiniz için teşekkür ederiz! Verimli çalışmanız yüzünden, programım çerçevesinde iyi temin edebilirim. Ürünlerinizden çok memnunuz!

—— Colorstrokes Doğal Makyaj Meksika

Her zaman malımı zamanında alabilirim, yaklaşık 5 yıl birlikte çalışmak zorundayız. Mal teslimatı ve kalitesi konusundaki tutumunuz çok iyi! Teşekkürler !

—— BELLA TERRA COSME TICS KOREA

İşbirliği yaptığımız ilk zaman bile, sözlerimi burada bırakmak için çok altınım. Hizmetin ve ürünlerinden çok memnun olduğum için, güveniyorsun

—— Ben Amerika'yı kurdu

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD. Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD. Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD. Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD. Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD. Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Wobite
No. Çalışanları : 70~120
Yıllık satış : 10,000,000.00-15,000,000.00
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Hakkımızda:

Fabrikamız Shenzhen'de 2010 yılında makup fırçada 7 yıllık profesyonel deneyime sahip kurulmuştur. Makul fiyat, yüksek kalite ve saygılı hizmet ile. Ürünlerimiz pazarlarda yüksek şöhrete sahiptir.

2013 yılından itibaren kendi markamız Wobite'ı başlatıyoruz ve 2014'ten beri Çin'de sıcak satış yapan Avustralya, İspanya, Kanada, ABD, Meksika, Brezilya vb. Alanlarında memnuniyetle karşılanıyoruz. Ürünlerimizden herhangi birine ilgi duyuyorsanız, lütfen çekinmeyin. bizimle iletişime geçin. Biz tür soruşturma erken tarihte almak için sabırsızlanıyoruz

Biz Profesyonel Makyaj Fırça Seti, Hediye / Mini Makyaj Fırça Seti, Pudra Fırçası, Allık Fırçası, Göz Farı Fırçası, Dudak Fırçası, Maskara Fırçası, Blender Fırça, Vücut Fırçası vb yüz fırça seti ve yüz fırça her türlü üretebilir. Marka Makyaj Çantası, Moda Kozmetik Çantası, Tırnak Sanat Fırçası, Tırnak Sable Fırça, Akrilik Tırnak Fırçası, Makyaj Süngeri, Lateks ve Lateks Puff.

İletişim bilgileri
Shenzhen Wobite Technology Co.,LTD.

İlgili kişi: Miss. Linny

Tel: 0086 132 6704 4935

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)